Vypletanie rakiet

Ponúkame vypletanie tenisových, bedmintonových a squashových rakiet na profesionálnom elektronickom vypletacom stroji Tecnifibre ERGO ONE. Po dohode vypletieme Vašu raketu aj na počkanie.

Máte problém so zápästím, ramenom, alebo máte "tenisový lakeť"? Nie vždy treba hneď prestať hrať, alebo vymeniť raketu. Najmä pri tenise veľmi veľa záleží od toho, aký výplet dlhodobo do svojej rakety vypletáte. Pri takýchto problémoch častokrát pomôže iba zmeniť typ výpletu, prípadne jeho tuhosť a bolesti môžu odoznieť bez toho, aby ste nutne museli pauzovať.

Pri vypletaní Vám radi poradíme výplet vhodný pre Vašu hru, aj pre Vašu ruku. Cenový rozdiel na jedno vypletenie je pritom oproti cenníkovej cene za vypletanie zanedbateľný. Rádovo zaplatíte iba o 5 až 10 EUR viac. Vaše ruky Vám ale budú povďačné. :-)

 

Nenecháme vás v štichu!

Praskol vám výplet a už dnes máte hrať? Prineste nám vašu raketu na vypletenie a my vám bezplatne požičiame tenisovú alebo bedmintonovú raketu po celú dobu vypletania. Budete mať zároveň možnosť vyskúšať si niektorú z testovacích rakiet, ktoré máme pre závodných hráčov.

 

vypletanie rakiet sportindustria

CENNÍK VYPLETANIA RAKIET

Tenisová raketa + výplet cena
16 EUR
Bedmintonová raketa + výplet cena
16 EUR
Squashová raketa + výplet cena
16 EUR
Vypletenie s vlastným výpletom: 8 EUR
Vypletenie express + výplet 20 EUR

 

Vašu raketu nám na vypletenie môžete priniesť do našej predajne.

Kontakt: 0948 699 899,  0905 741 177.

Vyberte si z našej ponuky tenisových, bedmintonových a squashových rakiet. Pri kúpe novej rakety službu vypletenie neplatíte.

 predajna sportindustria