Všetko o nákupe

Pripravili sme pre Vás prehľad všetkých potrebných informácií o nákupe na jednom mieste. Ak by ste nenašli to, čo hľadáte, kontaktujte nás.

Pred nákupom

sposob-dopravy

Doprava tovaru

 
Pre konkrétnu objednávku nemusia byť dostupné všetky spôsoby doručenia. V košíku sa Vám vždy ukáže, z ktorých možností máte na výber. Uvedené ceny služieb môžu byť počas vybraných marketingových akcií nižšie alebo rovné nule. 
 1. Balík na poštu: Tovar pošleme ako balík prostredníctvom Slovenskej pošty. Bude uložený na najbližšej pošte, kde si ho vyzdvihnete. Na vyzdvihnutie máte 7 kalendárnych dní. Ide o typ dopravy pre zákazníkov, ktorým nevyhovuje zosúladenie sa s kuriérom, alebo pracujú v cudzom meste, či sú na internáte, a nemajú tak adresu, kam zásielku doručiť.
 2. Balík na adresu: Tovar pošleme ako poistený balík prostredníctvom Slovenskej pošty. Bude doručený priamo na Vašu adresu. Približná doba doručenia je 2-5 pracovných dní od expedovania tovaru.
 3. Zásielkovňa: Doručenie do jedného z 900 miest po celom Slovensku. Tovar bude doručený o jeden deň od odoslania.
 4. Kuriér: Je služba určená na rýchle doručenie tovaru v rámci Slovenska. Zásielka bude doručená bude už v nasledujúci pracovný deň od expedovania tovaru.
 5. Osobný odber:  Je možný na Votrubovej 28 v Bratislave - mestská časť Ružinov. Keď bude tovar pripravený k odberu, napíšeme Vám e-mail alebo SMS, kedy si tovar môžete vyzdvihnúť.
 6. Doprava zadarmo: V prípade, že celková hodnota objednaného tovaru presiahne hodnotu 89,- (vrátane), budete mať dopravu úplne zadarmo.

sposob-platby

Platba


Umožnujeme niekoľko typov platby, vždy v závislosti od typu dopravy, ktorý si vyberiete. Faktúru obdržíte e-mailom na e-mail zadaný pri vytváraní objednávky. 

 1. Bankový prevod (zálohová faktúra)Prostredníctvom e-mailu vám zašleme predfaktúru, ktorá bude obsahovať číslo nášho účtu a variabilný symbol. Faktúru uhradíte bankovým prevodom prostredníctvom internet bankingu alebo vkladom na náš účet.
 2. Dobierka: Platba za tovar pri jeho prevzatí na pošte alebo priamo kuriérovi. Dobierka nie je možná pri osobnom odbere.
 3. Platba kartou: Jednoduchý, rýchly a bezpečný spôsob úhrady cez internet. Stačí, ak ste majiteľom platobnej karty VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro.
 4. Platba kartou priamo v predajni: V našej predajni na Votrubovej 28 prijímame platobné karty Visa, MasterCard, Maestro.V predajni nie je možné platiť v hotovosti.

Po nákupe

reklamacie

Reklamácie

 

Ak sa Vám tovar pokazil v záručnej dobe (viď. Všeobecné obchodné podmienky), postupujte prosím podľa nasledujúceho návodu na reklamáciu tovaru. Ubezpečujeme Vás, že celý proces reklamácie sa snažíme maximálne skrátiť a všetko riešiť čo možno najrýchlejšie a k spokojnosti zákazníka.

Postup uplatnenia reklámacie

 1. stiahnite si a vytlačte reklamačný formulár
 2. vyplnený formulár vyplňte a vlastnoručne podpíšte
 3. formulár vložte do zásielky, ktorá bude obsahovať reklamovaný tovar

Pred odoslaním tovaru na reklamáciu nás vždy kontaktujte.

Tovar zasielajte na adresu:

crowina, s.r.o.
Votrubova 28
821 09 Bratislava

Zároveň by sme Vás chceli upozorniť, že tovar, ktorý bude na našu adresu doručený bez reklamačného formulár, bude zaslaný naspäť. Reklamovaný tovar nezasielajte na dobierku.

Na základe priložených podkladov bude reklamácia posúdená a bude stanovený ďalší postup pri vybavovaní reklamácie. V prípade, že bude reklamácia považovaná za oprávnenú, bude kupujúcemu zaslaný nový tovar, alebo mu bude vrátená celá kúpna cena tovaru. O výsledku reklamácie Vás budeme informovať v lehote do 30 dní od prijatia tovaru – telefonicky alebo e-mailom. 

vymena a vratenie tovaru

Výmena a vrátenie tovaru


Zistili ste, že Vám nesadla veľkosť, nie ste spokojný s farbou, materiálom alebo strihom? Nevadí. Tovar môžete vrátiť v nepoškodenom obale s originálnymi visačkami. Peniaze Vám vrátime späť, alebo Vám ho vymeníme za iný tovar. Máte na to čas 14 dní od dodania tovaru.

Postup na výmenu a vrátenie tovaru

 1. stiahnite si a vytlačte formulár na výmenu/vrátenie tovaru
 2. vyplnený formulár vyplňte a vlastnoručne podpíšte
  1. pri výmene uveďte za čo presne chcete tovar zameniť (názov tovaru, farba, veľkosť)
  2. pri vrátení uveďte číslo bankového účtu, na ktorý máme poslať peniaze po prijatí tovaru na sklad
 3. formulár vložte do zásielky, ktorá bude obsahovať tovar na výmenu/vrátenie

Tovar zasielajte na adresu:

crowina, s.r.o.
Votrubova 28
821 09 Bratislava

Zároveň by sme Vás chceli upozorniť, že tovar, ktorý bude na našu adresu doručený bez formulára na výmenu/vrátenie tovaru, bude zaslaný naspäť. Tovar nezasielajte na dobierku. Tovar môžete vrátiť alebo vymeniť aj v našom kamennom obchode.

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok a návrhov nás neváhajte kontaktovať na info@sportindustria.com. Radi Vám pomôžeme.