Zdravotné tenisové rakety ProKennex

ProKennex Kinetic System o1

Viete, čo cíti vaša ruka po údere do loptičky? „Spätné“ vibrácie od strún a rámu rakety. Kinetický systém ProKennex Kinetic výrazne eliminuje všetky tieto vnemy. Akonáhle loptička opustí struny rakety, mikroguľôčky kinetickej hmoty sa začnú pohybovať a stlmia všetku energiu, ktorá ostala v ráme. Pri hre tak zaznamenáte príjemný pocit pohodlia a výrazné zníženie únavy a stresu v paži. To celé zároveň so zvýšením presnosti a sily vašej hry.

KINETIC SYSTEM - Jedinečný ako žiadny iný

Kinetický systém pozostáva z mikroguľôčok (Kinetic Mass) obsiahnutých v kapsulách, ktoré sú zabudované do rámu. Keď robíte náprah na úder, kinetický systém ukladá kinetickú energiu do kinetickej hmoty. Ihneď ako zahájite úder, guľôčky kinetickej hmoty sa zhromažďujú na stenách kapsuly smerom k vonkajšej stene rámu rakety.

V momente úderu je tenisová loptička stlačená a struny sa ohýbajú. Mikroguľôčky sa začnú pohybovať smerom k loptičke a uvoľnia ďalšiu energiu. Tá dodá vášmu úderu silu, ktorú v konečnom dôsledku nemusia vyvinúť vaše svaly.

ProKennex Kinetic o3


SWEET SPOT
 
Kinetic System okrem toho zvyšuje percento dobre zahraných úderov. S týmto systémom budete mať menej starostí s trafením loptičky presne stredom rakety. Keď kapsule Kinetic uvoľnia svoju energiu do rámu, struny výpletu sa stabilizujú a váš úder bude presnejší a silnejší aj v prípade, že netrafíte loptičku presne do stredu.
 

KINETIC DAMPING CHAMBER

ProKennex Kinetic o4

Zatiaľ čo kinetický systém zvyšuje výkon rámu, prostredníctvom „prenosu energie“ efektívnejšieho v tenise, škodlivé vibrácie, ktoré unikajú zo samotného kinetického systému, sú neskôr pohltené kinetickou tlmiacou komorou skôr, ako sa dostanú do ruky. Kinetická technológia je systém riadenia energie určený na zvýšenie výkonu pri údere a zároveň na ochranu ruky a paže pred škodlivými silami vedúcimi k zraneniu. 

ProKennex Kinetic footer