Kompava Wellness Bar Sixpack

Proteínovo-tuková tyčinka s nízkym obsahom sacharidov (3,6 %), s optimálnym obsahom vlákniny (57 %) a s nízkym glykemickým indexom je ideálna na doplnenie bielkovín počas dňa. Wellness bar vďaka vysokému podielu proteínov (36 %) a zdravých tukov (15 %) zabezpečuje zasýtenie po dobu až 3 – 4 hodín pre všetkých profi ale aj hobby športovcov. Osobne máme túto tyčinku vyskúšanú a funguje aj v práci, keď potrebujeme vynechať obed. Keď ju zjete okolo jedenástej, tak do tretej nepociťujete hlad. Ideálne je kombinovať ju s ovocím.

Tyčinku konzumujte v čase hladu, prípadne 3-4 hodiny pred tréningom. Nevhodné konzumovať skôr ako 2 hodiny po tréningu. 2-3 hodiny od konzumácie tyčinky sa neodporúča jesť ďalšie potraviny.

Dostupnosť Do týždňa
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Kód: 4079
€15
Kompava Wellness Bar Sixpack
Proteínová tyčinka Kompava Wellness Bar Sixpack
Tip

Zloženie Kompava Wellness Bar

  • Srvátkový proteínový koncentrát (WPC – 80-85 % bielkovín): rýchlo, takmer okamžite absorbovateľný s vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín (21,5 g BCAA na 100 g).
  • Mliečny proteínový koncentrát (MPC – 80-85 % bielkovín): pomalšie stráviteľný, vysoká nutričná hodnota, vysoký obsah minerálov a vysoký obsah BCAA (20,3 g na 100 g).
  • Vaječný bielok (albumínový izolát – 80-85 % bielkovín): najdlhšie stráviteľný, má vysoký obsah vápnika, vysokú nutričnú hodnotu a vysoký obsah BCAA (20,3 g na 100 g).
  • MCT tuky – výhodou je ich ľahká stráviteľnosť, ktorá sa neukladá do zásob tuku, ale používa ako rýchly zdroj energie pre metabolizmus svalov. Pri ich spaľovaní nevzniká kyselina mliečna, čím je sval chránený pred prekyslením a svalovou únavou. Eliminuje hlad, chronickú únavu a podráždenie spôsobené nedostatkom cukrov. Tým, že MCT tuky zvyšujú hladinu inzulínu, zatiaľ čo hladina cukru v krvi (glukóza) sa nezvyšuje, sa organizmus nevystavuje hypoglykemickým šokom, ktoré môžu nastať počas dlhotrvajúceho najmä vytrvalostného tréningu.
  • Mandľová zmes- zdroj vysokohodnotných tukov, proteínov, minerálov a nerozpustnej vlákniny
  • Polydextróza– rozpustná vláknina s nízkym obsahom cukrov a vysokým obsahom rozpustnej prebiotickej vlákniny

Balenie: 6 ks x 40 g (mix príchutí)

Kategória: Športová výživa
Záruka: 1 rok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: